کاشت ابرو خوب در کرج

Good eyebrow planting in Karaj

کاشت ابرو خوب در کرج

کاشت ابرو  خوب در کرج  یکی از محبوبترین و حساس ترین فعالیت زیبایی از نگاه خانم ها می باشد با توجه به اینکه ابرو اصلی ترین عنصر زیبایی می باشد باید در کاشت ابرو نهایت دقت را به عمل آورد.

 

 

 

Good eyebrow planting in Karaj

 

 

 

کاشت ابرو خوب در کرج چیست؟

غیر از کاشت ابرو برای پرپشت شدن ابروها روش های دیگری وجود داردکه می تواند روش های مانند انجام خالکوبی (تاتو) و یا به کار بردن آرایش روزانه باشد، که تمام آن ها برگشت پذیر هستند، یکی از مشکلاتی که این گونه روش ها دارند آن است که آنها به صورت طبیعی نیستند و می توانند که مشکلاتی را برای شما ایجاد کنند.

در پیوند ابرو به صورت مستقیم از موهایی که در سر شما وجود دارد برای این کار استفاده می‌ شود و این موها می توانند به صورت دائمی باشند و ظاهری دلخواه و شبیه به آنچه که شما دوست دارید داشته باشند.

مزیت دیگر این روش کاشت ابرو خوب در کرج نسبت به روش های دیگر آن است که آن بدون درد بود و تقریبا بعد از 5 الی 7 روز بعد از عمل به صورت کامل ترمیم می‌شود.

 این موضوع به این که چه مقدار ابروی شما و یا پوست کار شده زیر ابرو تغییر کرده باشد بستگی دارد. نسبت رشد مجدد در موهای پیوند داده شد می تواند به طور نسبی بالا باشد اگرچه که بیشتر بیماران و افرادی که کلینیک مراجعه می‌کنند درخواست می‌کنند که به تراکم های بالاتری در زمینه موها دست پیدا کنند.

 

Good eyebrow planting in Karaj

 

 

 

 

سوالات متداول کاشت ابرو خوب در کرج:

سئوالات زیر برخی از معمولی ترین پرسش هایی می باشند که زمان کاشت ابرو پرسیده می شوند، همه چیزهایی که اگر این رویکرد مدنظرتان باشد، شما باید بدانید.

 

کاشت ابرو خوب در کرج  برای چه کسانی مناسب است؟

تمام افرادی که فاقد ابرو هستند یا ابروهای بسیار نازک و کم پشت دارند می‌توانند عمل کاشتن ابرو را انجام دهند. در این عمل زیبایی از فولیکول‌های سر برای کاشت ابرو استفاده می‌شود و از این جهت کسانی که موی سر صاف تا کمی حالت‌ دار دارند، بهترین انتخاب‌ها برای این جراحی هستند چرا که موهای مجعد و خیلی حالت‌دار برای این عمل مناسب نیست.

 

چه كساني كانديد كاشت ابرو هستند؟

در ابتدا بايد علت كاهش يا از بين رفتن ابرو بررسی شود چراكه در برخي از موارد بدون درمان علت حتي كاشت ابرو هم نمی تواند درمان دائمی باشد و امكان ريزش مو های كاشته شده ابرو در صورت عدم درمان بيماری وجود دارد.
بهترين كانديد كاشت ابرو كساني هستند كه :

 • اصلا ابرو نداشته باشند.
 • قسمتي از ابرو را كاملا از دست داده باشند.
 • پوست سالم در منطقه مورد نياز كاشت داشته باشند.

Good eyebrow planting in Karaj

 

 

 

 

عوارض کاشت ابرو خوب در کرج چیست؟

 • جراحی کاشت ابروی طبیعی عوارض جانبی کمی دارد و بعد از جراحی کاشتن ابرو نیازی به اقامت طولانی مدت در بیمارستان نیست.
 • پس از این عمل جراحی کمی خونریزی ایجاد می‌شود و شاهد دلمه بستن زخم خواهید بود.
 • پس از جراحی ناحیه شاید کبود شود، ورم کند یا ملتهب شود. ورم دور چشم به سرعت، اغلب در عرض یک شب، ناپدید می‌شود.
 • ناحیه کاشت دچار خارش می‌شود که تنها یک یا دو روز طول می‌کشد، خارش را می‌توان با پماد برطرف کرد. پماد باید در طول روز و شب بر روی ناحیه کاشت ابرو مالیده شود تا از خراش تصادفی جلوگیری کند.
 • در صورتی که ناحیه ابرو بیش از دو روز خارش داشت، شاید به دلیل عفونت است که باید سریعا درمان شود.
 • از آنجا که مو در سه مرحله رشد می‌کند، اگر پس از کاشت موی ابرو شاهد ریزش مو بودید نگران نباشید، طبیعی است.

 

 

Good eyebrow planting in Karaj

 

 

 

علت از دست رفتن ابروها:

 • تروما يا ضربه از طريق جراحت ، تصادف ، سوختگي،‌مواد شيميايی، برق گرفتگی، راديوتراپی و….
 • مادرزادی
 • بيماری های پوست و مو
 • اصلاح كردن ابرو در خانم ها يا اقايان در طولانی مدت
 • تاتو
 • بيماري های هورمونی
 • اعمال جراحی در منطقه ابرو ها

 

 

فرایند کاشت ابرو به چه شکل است؟

 • در طول فرایند کاشت ابرو خوب در کرج ، بی حسی موضعی انجام می‌شود تا بیمار در طول جراحی احساس درد نکند. پس از عمل نیازی نیست که بیمار در مراکز درمانی (کلینیک زیبایی) بستری شود و می‌تواند برای دوره بهبودی به خانه برود.
 • جراح باید برای بدست آوردن نتایج بهینه بیشترین دقت را به خرج دهد چرا که این عمل فرآیند بسیار ظریفی دارد و نیازمند قرار دادن موها در برش‌های بسیار ریز (نیم میلی متری) است که دقیقا در جهت مناسب زاویه بندی شده‌اند و به گونه ‌ای قرار می‌گیرند که شبیه رشد طبیعی ابرو باشند.
 • استفاده از گرافت‌هایی که خیلی ریز تقسیم بندی شده‌اند باعث می‌شود که قرارگیری با کوچک ترین برش‌های احتمالی امکان پذیر باشد تا کمترین جای زخم و آسیب دیدگی به موهای قبلی وارد شود.

 

 

Good eyebrow planting in Karaj

 

 

 

 • هر ابرو عموما بین 250 تا 400 مو نیاز دارد تا ظاهری سالم و طبیعی داشته باشد. تعداد واقعی موهای ابرو به اندازه و ظاهر ابروی کنونی و همچنین نتایج مورد نظر بستگی دارد. هر تار مو باید دقیقا در جای مناسب قرار داده شود و مطابق جهت موهای دیگر ابرو و هم سطح پوست قرار گیرد. موها همچنین باید در فاصله نزدیکی نسبت به یکدیگر قرار داشته باشند تا ابرو کامل و صاف به نظر برسد.
 • فولیکول ‌های مو اهدا کننده با استفاده سوزن‌های بسیار ریز جدا می‌شوند که تضمین کننده این مساله است که بر روی سر یا در ابروی پیوند داده شده هیچ جای زخمی ایجاد نشود.
 • برای بدست آوردن نتایج بهینه، موهای برداشت شده در ابتدا یکی یکی و گاهی اوقات دو تا دوتا پیوند زده می‌شود که شیوه طبیعی رشد ابروها است. از آنجا که از نواحی پوست سر (یک ناحیه معمولی برای برداشت مو پشت گوش‌ها است) به ابرو پیوند زده می‌شود، موی ابرو به صورت دایمی رشد می‌کند و عموما باید ماهی یک بار کوتاه شوند.
 • نتایح کاشت موی ابرو دایمی هستند و خیلی سریع به تفاوت ایجاد شده پی خواهید برد و پس از چند ماه نتیجه کامل به دست می‌آید. البته رشد مو در افراد مختلف متفاوت است و با تداوم رشد موی کاشت شده، همانند ناحیه اهدا کننده اولیه، باید موها را مرتب کنید تا ظاهری مناسب داشته باشید.

 

 

 

 

Good eyebrow planting in Karaj

 

 

کاشت ابرو خوب در کرج چگونه است؟

کاشت مو در کرج به صورت طبیعی و یا پیوند مو برای ابرو به فعالیتی گفته می شود که طی آن موها را از ناحیه بغل گوش برداشه و در ناحیه خالی از مو (ابرو ها) کاشت می کنند.

 

 

Good eyebrow planting in Karaj

 

 

 

کاشت ابرو خوب در کرج  چه مدت طول خواهد کشید؟

مدت زمان این روش بستگی به مقدار موهایی که قرار است کاشته شوند دارد. روند کاشت ابرو حداقل 2 تا 3 ساعت طول خواهد کشید و اگر نیاز به کاشت بیشتری در ناحیه ابرو وجود داشته باشد این روند تا 5 ساعت نیز زمان خواهد برد. دلیل زمان بر بودن این روش به این دلیل است که هر تار مو باید دقیقا در جای خودش روی ابرو کاشته شود و نیاز به دقت و توجه خاصی دارد.

 

 

Good eyebrow planting in Karaj

 

 

بعد از انجام کاشت ابرو خوب در کرج از چه چیزهایی پرهیز کنم؟

زمان بازیابی و ترمیم در این شیوه در حدود پنج تا هفت روز است، در حالی که این امکان دارد که پوسته هایی در اطراف ناحیه پیوندی در هفته های اول به وجود بیاید.

همچنین جوش های صورتی رنگی نیز در اطراف محل کاشت ابرو ظاهر شوند، که این ها می توانند بعد از یک هفته از بین بروند و فرد ظاهری طبیعی داشته باشد.

 

Good eyebrow planting in Karaj

 

 

 

 

چقدر طول می کشد که من بتوانم بعد از کاشت ابرو خوب در کرج  به سر کار برگردم؟

به صورت معمول شما بعد از انجام این عمل می توانید بعد از سه تا پنج روز به سر کار خود بازگردید و فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرید. در طول این مدت بسیاری از نشانه های جراحی و عمل کاشت ابرو به صورت کامل از بین رفته اند و ظاهر موهای شما به صورت طبیعی خواهد بود.

 

 

دکتر حمیده فرج زادهمتخصص پوست و مو در کرج

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *