لیزر پوست غرب تهران

Laser skin west of Tehran

لیزر پوست غرب تهران

لیزر پوست غرب تهران: لیزر درمانی یکی از روش های مفید برای حذف موهای زائد بوده که این روزها بسیار در بین بانوان رونق یافته است اما پیدا کردن یک مرکز لیزر مناسب می‌ تواند یکی از مشکلات اساسی برای هر بانویی باشد .

برای این که لیزر درمانی به صورت موثر و بی خطر صورت پذیرد لیزر باید به صورت یکپارچه و یکنواخت در سطح پوست محلی که قرار است مورد درمان قرار بگیرد تابانده شود و به این منظور دستگاه لیزر باید به گونه ‌ای باشد که پالس‌ های آن با نرخ ثابتی گسیل گردد .

 

 

Laser skin west of Tehran

 

یکی از مهم ترین ویژگی لیزر پوست غرب تهران استفاده از دستگاهی با کیفیت بالاست تا به پوست شما آسیب های پوستی نرساند و در کنار آن یک متخصص باید از دستگاه لیزر برای تمیز کردن موهای زائد شما استفاده کند و در شرایطی که افراد آماتور به انجام عملیات لیزر موهای زائد بپردازند، امکان سوزاندن پوست شما وجود دارد .

ویژگی های لیزر پوست غرب تهران:

برای انتخاب کلینیک لیزر مناسب شما باید لیستی از تمام کلینیک های لیزر مناسب تهیه کنید و و سپس با هر کدام از این کلینیک ها تماس گرفته و اطلاعاتی نظیر مدل دستگاه مورد نظر لیزر موهای زائد و مدت زمانی که این کلینیک در حال انجام این فرآیند است و نام پزشکی که لیزر درمانی را انجام می دهد را کسب کنید.

پس از کسب این اطلاعات شما می توانید هم اکنون لیست کلینیک های لیزر خود را فیلتر کنید و تعدادی که از نظر شما مناسب تر است را انتخاب نمایید. سپس به ملاقات حضوری و مراجعه به کلینیک لیزر های باقی مانده بپردازید.

 

 

Laser skin west of Tehran

 

 

به هنگام مراجعه به لیزر پوست غرب تهران باید حتما در خصوص صلاحیت و گواهینامه این کلینیک بپرسید و با نوع دستگاهی که برای درمان استفاده می دهند، آشنا شوید .

دقت کنید که در جلسه مشاوره از پزشکان حتماً در خصوص رنگ و نوع پوست خود سوال کنید و بپرسید که آیا این نوع از پوست برای انجام لیزر درمانی حذف موهای زائد مناسب است یا خیر و در خصوص نتایج احتمالی که ممکن است پس از درمان مشاهده کنید اطلاعاتی را کسب کنید.همچنین اطلاعاتی از هزینه کلی و میزان درد احتمالی نیز باید به دست بیاورید.

پیش از انجام لیزر موهای زائد در کلینیک لیزر پوست غرب تهران، انجام تست حساسیت پوست صورت می ‌گیرد و این تست به عنوان یکی از رایج ترین تست ها برای تشخیص حساسیت پوستی شماست.

این کار به کاربر لیزر امکان می دهد تا تنظیمات مختلف را برای مشاهده نوع واکنش پوست به درمان امتحان کند و برای انجام این تست شما باید بخشی از پوست که قابل مشاهده نیست را مورد تست قرار دهید و به پوست خود مدت زمانی استراحت داده تا واکنش آن را مشاهده کنید.

این مدت زمان در حدود یک هفته یا کمی بیشتر است .در انتخاب لیزر پوست غرب تهران باید تمامی مواردی که در آن جا اتفاق می افتد را ثبت و ضبط کنید تا انتخاب بهتری در کلینیک خود داشته باشید. به هر کلینیکی که مراجعه می کنید، حتما تعامل و عملکرد آن را مد نظر قرار دهید و در لیستی که در خصوص کلینیک ها جمع آوری کرده اید، یادداشت کنید تا بتوانید انتخاب بهتری انجام دهید.

 

 

Laser skin west of Tehran

 

 

کلینیک های لیزر درمانی برای ارائه سرویس در حوزه‌های مختلف سعی می‌ کنند تا روش های متفاوتی برای فروش و جذب مخاطب به دست بیاورند.

برخی از آن ها از روش ‌های کاملاً درست و  اخلاقی استفاده می‌ کنند و اطلاعات درست به شما می دهند و با توجه به کیفیتی که ارائه می ‌دهند سبب می گردند تا شما مشتریان کلینیک شوید.دقت کنید که لیزر درمانی روشی دائم برای از بین بردن موهای زائد نیست بلکه تنها تراکم را تا حد زیادی کاهش می دهد، در نتیجه اگر کلینیکی به شما تضمین حذف موهای زائد به صورت دائم با استفاده از لیزر درمانی را داد باید هوشیار باشید و حواستان را جمع کنید چرا که آن فرد در حال دادن اشتباه به شما است و ممکن است قصد هدایت شما به مسیر دلخواه را داشته باشد.

 

Laser skin west of Tehran

 

 

لیزر پوست غرب تهران:

همه انسان ‌ها به دلیل گرایش قابل توجهی که به زیبایی و پاکیزگی دارند همیشه در تلاش اند تا بتوانند با کشف راهکارهایی جدید و تازه نیازهایشان را برطرف کنند.

حذف موهای زائد سالیان درازی است که یک معضل زیبایی به شمار می ‌رود و تاکنون روش‌ های زیادی به میان آمده تا بتواند کمی اثربخش ‌تر از روش‌ های قبلی خود باشد.

 

 

Laser skin west of Tehran

 

 

 

استفاده از ژیلت و ابزارهای شیو کننده صورت و بدن و یا جایگزین شدن این روش‌ها با شیوه‌های دیگری مانند استفاده از موم باز هم نتوانسته به عنوان یک متد جدید برای بانوان و آقایان راضی کننده باشد و اما لیزر پوست چیست و چگونه این معضل را برطرف کرده است.

لیزر پوست با توجه به فواید ارزنده ای که دارد، امروزه به عنوان بهترین راهکار درمانی حذف موهای زائد و همچنین رفع اسکار، جای جوش، درمان بیماری‌های پوستی و … توسط یک متخصص پوست در اکثر کلینیک ‌های تخصصی پوست و مو مورد استفاده قرار می‌ گیرد و توانسته است سطح رضایت تعداد بی‌ شماری از مراجعه ‌کنندگان را متوجه خود سازد.

لیزر علاوه بر کاربرد های درمانی در جوانسازی پوست نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش که از پرتوهای نور با طول موج‌ هایی متناسب استفاده می ‌شود از بی‌ حسی‌ های موضعی بهره گرفته شده تا فرد بسیار راحت باشد.

با توجه به نوع کاربرد مورد انتظار برای شخص، روند درمانی در یک جلسه از یک ربع تا چند ساعت ممکن است به زمان احتیاج داشته باشد. به طور معمول لیزر پوست در موارد خفیف و جزئی به یک جلسه درمانی و در موارد عمیق به چندین جلسه برای بهبود کامل و پدیدار شدن یک نتیجه موفق نیاز خواهد بود.

 

 

 

Laser skin west of Tehran

 

 

 

فواید لیزر پوست غرب تهران:

  • روش ‌های دائمی لیزر پوست در عصر حاضر با موفقیت‌ های چشمگیری روبرو هستند. روش ‌های لیزری که در ابتدا روی کار آمده بود به دلیل نواقصی که داشت باعث آسیب رساندن به پوست می‌ شد اما خوشبختانه هم ‌اکنون این تکنیک پیشرفت قابل توجهی داشته و توانایی‌ های بالایی را به خود اختصاص داده است. تا جایی که برای درمان بسیاری از نواقص و بیماری ‌های پوستی این روش به مراجعه‌ کنندگان پیشنهاد داده می ‌شود.
  • لیزر پوست غرب تهران این ویژگی و قابلیت منحصربه فرد را دارا می ‌باشد که در نقاط مختلف پوست بدن انسان به کار گرفته شده و اثربخشی مناسب داشته باشد.
  • برای مثال در تمامی نواحی بدن از جمله: دست، پا، کمر، شکم، صورت و … می ‌توان این روش را به کار گرفت و از نتایج موفق آن بهره‌ مند گشت.
  • لیزر درمانی درد کمتری نسبت به سایر روش ‌های موجود دارد. البته این خبر خوش را می ‌توان به مراجعه‌ کنندگان لیزر پوست داد که دستگاه ‌های جدید این روش، با بهره ‌مندی از بهترین خنک ‌کننده‌ها و بی ‌حسی‌ های روز توانسته اند سطح کیفی عملکرد آن را بالاتر برده و آرامش و رضایت بیشتری را برای افراد حاصل نمایند.
  • نتایج حاصل از لیزر پوست که اصلی ‌ترین دلیل علاقه‌ مندان برای مراجعه به کلینیک ‌های پوست و مو می ‌باشد، ممکن است برای ماندگار شدن به مدتی زمان نیاز داشته باشد اما در عوض این اطمینان به فرد داده خواهد شد که عارضه ‌ای را به همراه ندارد و به خصوص اگر برای حذف موهای زائد از آن استفاده شود رشد موها را بسیار کند و در نهایت متوقف خواهد کرد.

دکتر حمیده فرج زادهمتخصص پوست و مو در کرج

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *