بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران

The Best Laser Hair Removal Center in West Tehran

بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران

بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران: لیزر مو به فرآیند برداشتن موی ناخواسته در نواحی مختلفی از بدن مانند صورت، پشت لب، پیشانی، گوش ها، گردن، شکم و ناحیه تناسلی، پوست صورت، چانه و گونه ها رشد می کند به وسیله ی مواجهه با پالس های نور لیزر است که فولیکول مو را تخریب می کند .

 

 

 

The Best Laser Hair Removal Center in West Tehran

 

 

 

 این عمل به صورت آزمایشی به مدت بیست سال انجام می شود و اثر بخشی آن در پژوهش های پوست شناسی منتشر شده است .

بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران با دارا بودن بهترین متخصص پوست و زیبایی، کاشت مو و جراحی و تناسب اندام شما را به طور کامل با لیزر موهای زائد، عوارض و تعداد جلسات آن آشنا می کند .

بشر تاکنون روش های زیادی برای رفع موهای زائد ابداع کرده است، برخی روش ها موقتی و قدیمی هستند عبارت اند از : اپیلاسیون، کرم ها و پودرهای موبر، بند انداختن و همچنین استفاده از موچین و تیغ اصلاح، محلول های شیمیایی و موکن های خانگی .

 اما استفاده از روش های مذکور باعث رشد مجدد موهای زائد شده و هر کدام از این روش ها می تواند با عوارض و حساسیت هایی را ایجاد کند .

 

 

The Best Laser Hair Removal Center in West Tehran

 

 

 

مکانیسم عمل لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران :

اصل کلی لیزر مو، گرماکافت نوری انتخابی (SPTL) است که تطبیق طول‌ موج معینی از نور و طول ‌مدت پالس به منظور حصول اثر بهینه بر روی بافت هدف با حداقل اثر روی بافت مجاور است.

 لیزرها ممکن است منجر به آسیب محلی به وسیله حرارت‌ دهی انتخابی ماده هدف انتخابی (ملانین) در قسمتی شوند که منجر به رشد مو می ‌شود (فولیکل) و در همین حال بقیه‌ ی پوست را حرارت نمی ‌دهند.

نور به وسیله اجسام تاریک جذب می‌ شود از این رو انرژی لیزر ممکن است به وسیله‌ی ماده‌ ی تیره‌ی موجود در پوست جذب شود که با سرعت و شدت خیلی بیشتری می‌ باشد. این ماده هدف تیره یا کروموفور ممکن است به صورت طبیعی وجود داشته باشد یا این که به صورت مصنوعی ایجاد شود.

ملانین به عنوان کروموفور اصلی برای لیزرهای مو موجود در بازار در نظر گرفته می‌ شود. ملانین به صورت طبیعی در پوست وجود دارد و رنگ پوست و مو را بوجود می‌ آورد.

لیزر، تنها موی سیاه یا قهوه‌ای را می ‌توان از بین برد. لیزر با موی خشن تیره بهترین عملکرد را دارد. پوست روشن و موی تیره یک ترکیب ایده‌آل و موثر می ‌باشند و بهترین نتایج را تولید می ‌کنند.

لیزر مو به خاطر سرعت و اثربخشی خود محبوب شده است هرچند که میزانی اثربخشی وابسته به مهارت و تخصص اپراتور لیزر و انتخاب و موجودیت تکنولوژی‌ های مختلف لیزر بکار رفته برای این عمل می‌ باشد.

 

 

The Best Laser Hair Removal Center in West Tehran

 

 

لیزر موهای زائد در مردان در بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران :

داشتن بیش از حد موی زائد برای همه افراد امری ناراحت کننده است و در مردان نیز یکی از مواردی که باعث ناراحتی آقایان می شود داشتن بیش از حد موی زائد آنهاست .

داشتن بیش از حد موی زائد بر زیبایی ظاهری آن ها نیز تاثیر گذار است . جهت رفع موهای زائد از روش هایی چون تیغ، موم، و یا لیزر موهای زائد وجود دارند که بهترین آن ها همان لیزر موهای زائد است .

 همانگونه که بانوان علاقه دارند پوستی صاف و بدون مو داشته باشند، آقایان نیز به داشتن پوستی صاف و بدون مو علاقه مند هستند .

مردان از لیزر موهای زائد برای قسمت های مختلفی چون سینه، پشت بدن، گردن، گوش و شانه استفاده می کنند .

بسیاری از آقایان از داشتن موهای زائد خود ناراحت هستند و حذف موهای زائد خود با تراشیدن خسته کننده است . اگر شما از جمله افرادی هستید که این مشکلات را دارید، لیزر درمانی روشی مفید و موثر در از بین بردن موهای زائد بدن شما است و شما برای همیشه می توانید با موهای زائد سینه، صورت و بدن خود خداحافظی کنید .

 

The Best Laser Hair Removal Center in West Tehran

 

 

 

پرکاربرد ترین ناحیه‌ های لیزر درمانی در مردان:

لیزر موهای زائد می تواند برای آقایان در قسمت ها مختلفی چون ریش، گوش و بینی، پشت بدن، ناحیه تناسلی، کل پا، بازو، سینه و شکم و … می باشد .

 

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست ؟

برخی از متخصصین پوست در پاسخ به این سوال که آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست یا باعث ناباروری می شود و یا در غدد لنفاوی تاثیر گذار است؟

می گوید : لیزر موهای زائد بدن، عوارض طولانی مدت شناخته شده ای ندارد .در لیزر مو نوع دستگاهی که با آن لیزر انجام می شود، بسیار مهم و موثر است.

 

The Best Laser Hair Removal Center in West Tehran

 

 

 افراد مناسب لیزر در بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران :

در لیزر، پوست و موی فرد و محل لیزر بسیار مهم است بنابراین می توان بهترین نوع پوست و مو را، پوست سفید و موی ضخیم و تیره دانست .

اما در عین حال هر چه پوست تیره تر و مو نازک تر باشد می توان درمان لیزر را به طور نسبی نتیجه بخش تر دانست.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران :

مراقبت بعد از لیزر موهای زائد بسیار مهم است چرا که ممکن است محلی که عمل لیزر را بر روی آن انجام شده دچار ورم و قرمزی شود که بعد از لیزر موهای زائد وجود دارد که باید با گذاشتن یخ سبب کاهش درد آن قسمت شد .

بعد از لیزر موهای زائد نیازی به مسکن نیست اما گاهی این اتفاق می افتد که اطراف ریشه موها دلمه ببندد که بین 7-10 روز طول می کشد، در این صورت از پماد آنتی بیوتیک استفاده نمایید تا دلمه ها از بین برود .

همچنین این امکان وجود دارد که رشد موی لیزر شده بین یک تا دو هفته بعد از لیزر ادامه داشته باشد و بعد از آن بریزد .

بعد از لیزر موهای زائد بیمار باید از آفتاب گرفتن پرهیز کند چرا که لیزر موهای زائد برای افرادی که دارای پوست تیره تر می باشند بین 3-2 ماه به طول می انجامد .

 

 

The Best Laser Hair Removal Center in West Tehran

 

 

 

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد:

قبل از اقدام به انجام لیزر، بیمار باید توسط متخصص پوست در بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران ، مورد معاینه قرار گیرد . در جلسه معاینه، بیمار باید انتظارات خود را از انجام لیزر بازگو کند و پزشک از خطرات بالقوه صحبت کند .

 

 از جمله :

مواردی که بیمار باید قبل از انجام لیزر رعایت کند :

بیمار نباید 2 هفته قبل از انجام لیزر کارهایی مانند : موم انداختن، تزریق کلوژن که برای جوان سازی پوست، حمام آفتاب گرفتن، استفاده از رختخواب های الیافی را انجام دهد .

همچنین بیمار باید از هر چیزی مانند عطر، خوشبو کننده بدن که این امکان وجود دارد باعث بروز حساسیت در ناحیه ی لیزر شود، اجتناب نماید .

افرادی که جلسه اول لیزر موهای زائد خود را گذراندند امکان این که حساسیت پوستی داشته باشند اگر موارد مورد نیاز را رعایت نکند .

همچنین بیمار نباید داروهایی مانند آسپرین، داروهای ضد التهاب و نیز مکمل های گیاهی که منجر به افزایش خطر خونریزی می شوند، استفاده نماید .

 

The Best Laser Hair Removal Center in West Tehran

 

 

 

علائم تاثیر گذار لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران :

از علائم تاثیر گذار لیزر موهای زائد می توان به مواردی چون :

  • کاهش تعداد موها
  • کاهش سرعت رشد موها
  • نازک تر شدن موها
  • کم رنگ تر شدن موها

 

 

بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران قیمت‌ های منطقی دارد:

با وجود این که بیشتر مراکز لیزر موهای زائد از تکنولوژی‌ های مشابهی استفاده می‌ کنند، قیمت خدمات لیزر در کلینیک‌ های مختلف، تفاوت‌ های زیادی دارد.

در نظر داشته باشید که اگر قیمت لیزر درمانی بسیار پایین باشد، یعنی احتمالاً مرکز مورد نظر، یکی از ویژگی‌ هایی که در بالا ذکر کردیم را ندارد.

 

به علاوه موارد زیر در قیمت لیزر در بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران موثرند:

بسیاری از لوازم مصرفی لیزر درمانی باید تعویض شوند.

مثلاً تمامی دستگاه‌ های لیزر کارتریج‌هایی با شات‌های محدود دارند. یعنی بعد از شلیک تعداد مشخصی پرتوی لیزری، عمر کارتریج به پایان می‌ رسد و باید تعویض شود.

کاتریج‌ ها فقط یکی از لوازم یکبار مصرف لیزر موهای زائد است و تعداد زیادی از لوازم مصرفی باید مدام تعویض شوند.

دستگاه‌های لیزر نیاز به تعمیرات و بازبینی دوره‌ای دارند:

دستگاه لیزر موهای زائد باید به صورت منظم توسط نمایندگی تعمیر و بازبینی شود تا به درستی کار کند و  ایمن باشد.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران به خوبی به این مسئله واقف است و همواره از صحت عملکرد دستگاه‌ های خود اطمینان حاصل می‌ کند.

اپرتورها و پزشکان ماهرتر، دستمزد بالاتری دارند:

توجه داشته باشید؛ این اپراتور است که موهای شما را لیزر می‌کند، نه دستگاه لیزر.

هرچه تبحر و تجربه‌ی اپراتور و پزشک متخصص بیشتر باشد، لیزر درمانی موثرتر است. بدیهی است که افراد مجرب و ماهرتر، دستمزدهای بالاتری دارند.

دکتر حمیده فرج زادهمتخصص پوست و مو در کرج

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *